کمی درباره تاریخچه ما بدانید .

شرکت تولیدی وصنعتی گرمدره افتخار دارد با بیش از ۴۰ سال تجربه درخشان و خوشنام در زمینه تولید انواع شربت، آبمیوه، سس سرد و گرم، انواع کنسروجات، خیارشور، آبلیمو و سایر محصولات در خدمت شما مصرف کننده عزیز باشد. محصولات این شرکت با نام تجاری وجین از بهترین مواد اولیه طبیعی بر اساس استانداردهای ملی و زیر نظر متخصصین با تجربه تحت شرایط کاملاً بهداشتی و کنترل شده تولید می گردد. با مصرف محصولات با کیفیت وجین سلامت و تندرستی خود و خانواده را تضمین نمایید.

  درباره ما

شرکت تولیدی صنعتی گرمدره با نام تجاری “وجین” در سال ۱۳۵۹ فعالیت رسمی خود را آغاز نمود.

رویکرد این شرکت تولید و توزیع محصولات با کیفیت در زمینه مواد غذایی و خوراکی میباشد. این شرکت در راستای پیشبرد اهداف خود که کارآفرینی و شناساندن سلیقه ی ایرانی در بازارهای داخلی و خارجی میباشد، با ایجاد فاز جدید توسعه فعالیت خود را ادامه داده و سعی بر تولید محصولات متنوع با مواد اولیه ی درجه یک و مرغوب را داشته است؛ از جمله محصولات تولیدی این شرکت میتوان به انواع  شربت ، آبمیوه و نوشیدنی های میوه ای در انواع طعم های مختلف ،انواع سس های گرم و سرد ، کنسرو ها، آبلیمو و رب گوجه فرنگی با برند وجین اشاره کرد.

  محصولات

دو سبد محصول شربت و آبمیوه جزء کالاهای باسابقه و خوشنام برند وجین است.

این شرکت تولیدکننده ۵۳ کالا در دسته بندی های متنوع شربت ها ، نوشیدنی ها ، و سس های سرد و گرم است؛ توسعه نوشیدنی های سالم از اهداف مهم شرکت است.

وجین با فرآوری طبیعی و عدم استفاده از مواد نگهدارنده در برخی از تولیدات خود و تجهیز آزمایشگاه پیشرفته کنترل کیفی و تحقیقاتی توانسته است بالاترین استاندارد های ملی را دریافت نماید.

  واحد تولید

واحد تولیدی این شرکت در استان البرز شهر گرمدره در زمینی به مساحت ۱۳۰۰۰ مترمربع مستقر گردیده است.

این کارخانه با ۸ خط تولید مجزا شامل خطوط تولید شربت ، آبمیوه ، انواع سس های سرد و گرم در اوزان تکنفره و فروشگاهی و فله ای با ظرفیت مناسب جهت خدمت رسانی به هموطنان عزیز و گرامی میباشد.

  شاخص ها :

استفاده از مواد اولیه طبیعی و باکیفیت
۰%
قیمت و ارزش خرید
۰%
کیفیت،طعم و رایحه
۰%